1/07/2018

SVATBA: SÍTKOVI
Přestože venku panuje něco, čemu by si mělo říkat zima, doženu resty v podobě focení, které jsem měla ještě během listopadu a prosince. Z toho důvodu jsem také přidala do menu odkaz na můj Instagram, kde se mi to občas daří dohánět rychleji.

Dostala jsem další možnost fotit svatbu, tentokrát mě o to požádala Dáša, má spolužačka a kamarádka ze střední. Nemůžu si pomoct, ale i když bych měla být jen figurka za objektivem, vždycky u obřadu mrkám a zaháním slzy. Je to dojemná chvíle nejen pro ženicha s nevěstou, ale i jejich rodiče, kteří se slzám neubránili nikdy, jak jsem zatím vypozorovala. Prostě cíťa "v práci".
Jedná se pro mě o třetí svatbu, na které jsem mohla běhat s foťákem, a doufám, že nebyla poslední. Protože právě to obrovské množství objektů, na které se můžu zaměřit, mě baví. Baví mě všímat si ostatních, jak v průběhu celého dne pookřávají (pochopitelně i zásluhou alkoholu) a fotky jsou postupně rozjařenější a uvolněnější.

Doufám, že jsem Dáši a Lukášovi vytvořila hezkou vzpomínku na tento den a na období, kdy ještě měla bříško. Protože v prosinci se stali rodinou. Od teď je jejich hlavním zájmem malý Honzíček. Ať jste šťastní. ♥

Vaše Sova

9 komentářů:

 1. Nádherné fotky! Nevěstě a ženichovi to spolu moc sluší! :)
  nekonecnaknihovnicka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Já ještě na žádné svatbě nebyla a těším se až půjdu, protože ta atmosféra musí být skvělá! Fotky jsou nádherné, novomanželům to moc sluší :)

  OdpovědětVymazat
 3. veľmi mile fotky :)) ja som bola na svadbe tiez pracovne a akterov som ani tak dobre nepoznala a taktiez ma to dojalo k slzam haha
  Ivana xx

  OdpovědětVymazat
 4. Beautiful post and photos very cute, Dear ❤️
  I'd be happy friendship blogs ♥️ Subscribe to your Blogger
  NEW POST

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky, hezky zachycené momenty, jsi vážně šikovná :)
  I mě vždycky takové chvíle dojmou, v klubu citlivek nas bude dost... :D :)

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherné fotky! Miluju se koukat fotky ze svatby :)) a také mě vždy dojímají svatby i z videí třeba, jsem hrozná citlivka :D :)

  www.shardofdreams.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Amazing post and fantastic photos dear!
  www.recklessdiary.ru

  OdpovědětVymazat
 8. Krásná série... nevěsta má dlouhána, nebo je tak maličká. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tomto případě je to kombinace obou možností. :D

   Vymazat